Eylül 15, 2021

Künye

Künye olarak 10 Yıldan fazla bir süredir haberlerin kaynağı hakkında habersantrali.com olarak doğruyu saptırmaksızın haber yapmaya devam ediyoruz.

Sitemiz gündemde ki haberlerin kaynağı olarak Dünya ve Türkiye çapındaki ajansların yanı sıra sosyal medyayı da aktif bir şekilde kullanmaktadır.

Hukuka Aykırılık Bildirimi

Sitemiz künye olarak hukuka ve yasalara saygılı olduğu benzer biçimde, kamunun, iş ortaklarının ve üçüncü kişilerin fikri sınai haklarına ve benlik haklarına saygılı olmayı benimsemiştir. Hukuka aykırı olduğu iddia edilen içerikler ile 3. Kişilerin haklarının ihlal edilmiş olduğu kabul edilen içerikler için sitemiz “UYAR ve KALDIR” yöntemini benimsemiştir.

Sitemizde yer edinen içeriklerin, kişilik haklarınızı yada fikri ve sınai haklarınızı ihlal etmiş olduğu düşünüyorsanız eğer,

  • İhlal edilmiş olan konu veya konuların url’si ile birlikte tarafımıza gönderilmesi
  • Kişi veya kişiler gerçek ise kimlik, pasaport veya ehliyet, tüzel kişi ise oda kayıt belgesi, meslek birliği ise yetkili kişinin imzası bulunan bir talep yazısı gönderilmelidir.
  • Vekalet ile işlem yapabilme yetisi bulunuyor ise vekaletname
  • Ad / Ünvan, iletişim adresi ve telefon numarası, var ise şirket hattı ve açık adres konumu

ile birlikte gundem@habersantrali.com mail adresimize bildirim yapmanız halinde sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacağından emin olabilirsiniz. Yapılan incelemeler doğrultusunda haklı olduğunuz içerik ihlali yapılmış olan url ve url’ler hakkında içerikler yayından kaldırılıp kaldırılmayacağı muhattap olunan kişiye bilgi verilecektir.

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

KAAN EKER

Haber bültenimize abone ol !

Haberler için tıklayınız..

%d blogcu bunu beğendi: